قوانین

 1. شرکت کنندگان از سرتاسر جهان مجاز به شرکت در رویداد #CMWS22 کولرمستر هستند.
 2. شرکت‌کنندگان می‌توانند به رویداد مادینگ در یکی از دو بخش Cooler Master Tower یا Scratch Build که با معیارهای فهرست‌شده در اینجا مطابقت دارد، بپیوندند.
 3. بخش Tower Mod به هر پروژه مادینگی اطلاق می شود که مجاز به استفاده از هر مدل کیس کولرمستر می باشد.
 4. بخش Scratch Build به هر پروژه مادینگی اطلاق می شود که باید حداقل یک محصول Cooler Master در ساخت رایانه شخصی داشته باشد.
 5. پروژه مادینگی که با آن در این رویداد میخواهید شرکت کنید باید زودتر از اول ژانویه 2022 آپلود شده و یک کیس کامل و کارآمد باشد.
 6. در مجموع 6 جایزه وجود دارد.
 7. همه پروژه ها در بخش های Tower Mod و Scratch Build به طور خودکار در لیست شرکت کنندگان برای جوایز #CMWS22 قرارداده می شوند.
 8. رویداد #CMWS22 کولرمستر دارای 6 برنده منحصر به فرد خواهد بود، که هر کدام در یک بخش انتخاب شده اند.
 9. شما باید برای هر پروژه مادینگ که ارسال می کنید یک کارنامه جداگانه تکمیل کنید.
 10. قسمت کارنامه #CMWS22 باید به طور منظم به روزرسانی شود و توصیه می شود که جزئیات به طور کامل نشان داده شود تا داوران بتوانند تمام تلاش ها و کارهای شما را برای دادن امتیاز دقیق و درست بررسی کنند.
 11. شما و تیمتان باید خالقان اصلی پروژه مادینگ ارسالی بوده و یک فرد بزرگسال قانونی در کشور محل سکونت خود محسوب شوید و یا از والدین یا قیم قانونی اجازه کتبی داشته باشید.
 12. پروژه مادینگ خود را از 1 آگوست 2022 تا 1 دسامبر 2022 با تکمیل فرم ارسال نهایی (1 آگوست 2022 باز می شود) و پیوست کردن هر گونه مستندات اضافی مورد نیاز برای شرکت در جوایز بخش های مختلف، ارسال کنید.

شرایط و ضوابط

 1. برگزارکننده رویداد: کمپانی کولرمستر تکنولوژی با شماره ثبتی دفتر 7F به آدرس: No. 398, Xinhu 1st Rd., Neihu Dist., Taipei City 114065 , Taiwan
 2. شرکت کنندگان از سرتاسر جهان مجاز به شرکت در رویداد #CMWS22 کولرمستر هستند و باید یک فرد بزرگسال قانونی در کشور محل سکونت خود محسوب شوند و یا از والدین یا قیم قانونی اجازه کتبی داشته باشند.
 3. برای شرکت در این رویداد هیچ هزینه ورودی و خریدی لازم نیست.
 4. با ارسال پروژه مادینگ، شرکت کننده موافقت خود را با رعایت این شرایط و ضوابط نشان می دهد.
 5. مسیر ورود به مسابقه و جزئیات نحوه شرکت از طریق لینک زیر است : https://community.coolermaster.com/cmws/.
 6. امکان ارسال پروژه در بخش های مختلف وجود دارد.
 7. تاریخ پایانی برای شرکت در این رویداد 19 دسامبر 2022 خواهد بود. پس از این تاریخ، هیچ پروژه ای شرکت داده نمی شود.
 8. هیچ مسئولیتی در قبال پروژه هایی که به هر دلیلی دریافت نشده اند پذیرفته نمی شود.
 9. برگزار کننده این حق را برای خود محفوظ می دارد که در صورت بروز فاجعه، جنگ، اغتشاشات نظامی یا غیر نظامی، و … شرایط و ضوابط را بدون اطلاع قبلی لغو و یا اصلاح کند. هر اتفاق یا رویداد خارج از کنترل که باعث هرگونه تغییر در برگزاری رویداد شود در اسرع وقت توسط برگزارکننده به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.
 10. برگزار کننده مسئولیتی در قبال جزئیات نادرست که توسط هر شخص ثالث مرتبط با این رویداد برای هر شرکت کننده ارائه شده است، ندارد.
 11. جوایز به شرح زیر است:
  1. بهترین کیس کولرمستر مادینگ شده : 5000 دلار
  2. بهترین مادینگ با استفاده از حداقل یک کالای کولرمستر: 5000 دلار
  3. بهترین استفاده از مواد قابل استفاده مجدد: 5000 دلار
  4. بهترین کار دستی در ساخت: 2500 دلار
  5. هترین کارگردانی هنری: 2500 دلار
  6. بهترین مادینگ با استفاده از سخت افزار مختلف به جز کیس : 2500 دلار
 12. جوایز منوط به در دسترس بودن هستند و ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که بدون اطلاع قبلی، هر جایزه ای را با جایزه ای معادل با ارزش جایگزین کنیم.
 13. برندگان توسط هیئت داوران منصوب شده توسط برگزارکننده انتخاب خواهند شد.
 14. برندگان تا 4 فوریه 2023 از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهند شد.
 15. برگزارکننده پس از ارسال جایزه به برنده اطلاع می دهد.
 16. تصمیم برگزارکننده در رابطه با تمامی موضوعات مربوط به مسابقه نهایی خواهد بود و هیچ مکاتبه ای قابل قبول نخواهد بود.
 17. شرکت کننده با شرکت در این مسابقه موافقت خود را با رعایت این شرایط و ضوابط نشان می دهد.
 18. رقابت در این رویداد تحت قانون تایوان و شرایط و ضوابط آنجا خواهد بود و هر گونه اختلاف در صلاحیت انحصاری دادگاه های تایوانبررسی خواهد شد.
 19. برنده با شرکت در این رویداد با استفاده از نام و تصویر خود در هر گونه مطالب تبلیغاتی و همچنین درج آنها موافقت کرده است. هر گونه اطلاعات شخصی مربوط به برنده یا هر شرکت کننده دیگر صرفاً مطابق با قوانین فعلی حفاظت از داده ها استفاده خواهد شد. بدون رضایت قبلی شرکت کننده به شخص ثالث افشا نمی شود.
 20. با شرکت در این مسابقه، شما تضمین می کنید که پروژه شما هیچ گونه کپی رایت، علامت تجاری، حقوق مالکیت، حقوق حریم خصوصی یا تبلیغات هر شخص، یا هر حق دیگری از شخص ثالث را نقض نمی کند و به طور کامل و بدون هرگونه ادعا و یا تحمیل ،پروژه را به کولرمستر میتواند تحویل دهد.
 21. شرکت در مسابقه به منزله پذیرش این شرایط و ضوابط تلقی خواهد شد.
 22. کمپانی کولرمستر به صلاحدید خود و در هر زمان این حق را دارد که این شرایط و ضوابط را تغییر یا اصلاح کند، چنین تغییری بلافاصله پس از ارسال در این صفحه وب اعمال می شود.